Про підприємство

Державне підприємство  «Центр розвитку державно-приватного партнерства» зареєстроване 17.05.2003 р. як Державне підприємство «Інноваційний центр». Згідно Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 363 від 28.12.2011 р. було внесено зміни до назви підприємства. Підприємство є юридичною особою державної форми власності й входить до сфери управління Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Основним напрямком діяльності підприємства є надання консультаційних послуг; організація, координація та виконання функцій державного партнера з питань здійснення державно-приватного партнерства в галузях житлово-комунального господарств та будівництва від імені Міністерства в межах делегованих повноважень та інших органів виконавчої влади та місцевого самоврядування на підставі укладених договорів.

Підприємство сприяє залученню коштів інвесторів, кредитів міжнародних фінансових організацій та інших організацій для модернізації підприємств житлово-комунального господарства. Також надає допомогу у розробці інвестиційних програм стосовно об’єктів централізованого водопостачання і водовідведення та інформаційно-консутаційний супровід погодження таких програм у відповідних структурах.

Модель залучення інвестіцій


Контакти

Фактична адреса: 03150, м. Київ, вул. Димитрова, 24, к. 105

Тел./факс: (044) 207 18 17, (066) 505 44 76

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Юридична адреса: 03035, м. Київ, вул. Урицького, 35